„თელმიკომ“ აბონენტთა მომსახურების პირველი ცენტრი გახსნა
ამიერიდან, თბილისის მოსახლეობა ელექტროენერგიასთან დაკავშირებულ ნებისმიერ მომსახურებას მისთვის მოსახერხებელი ფორმით შეძლებს. თბილისის ელექტრომიმწოდებელმა კომპანია „თელმიკომ“ კლიენტთა მომსახურების პირველი ცენტრი გახსნა.
რა მომსახურებას მიიღებენ აბონენტები სერვის-ცენტრში?
„თელმიკოს“ კლიენტთა მომსახურების ცენტრში აბონენტებს გაუწევენ ისეთ მომსახურებებს, როგორიცაა:
● ელექტროენერგიის დავალიანების დაფარვა;
● ბრუნვის ისტორიის მიღება;
● მომხმარებლის განაცხადის მიღება:
● რეკვიზიტების დაზუსტება;
● ელექტროენერგიის ინდივიდუალურად შეწყვეტა/აღდგენასთან დაკავშირებული მომსახურება;
● გადახდილი თანხის კორექტირება;
● დავალიანების გადანაწილება;
● გადახდის ვადის გადავადება და სხვა.
„თბილისის ელექტრომიმწოდებელი კომპანიის“ გენერალურმა დირექტორმა დმიტრი გოლოვკომ განაცხადა, რომ 2021 წლის ბოლომდე თბილისის სხვადასხვა უბანში კიდევ 5 ანალოგიური ცენტრის გახსნა იგეგმება:
„ჩვენი მიზანია, რომ „თელმიკოს“ ნებისმიერი სერვისი მაქსიმალურად ბევრი მომხმარებლისთვის გავხადოთ ხელმისაწვდომი. გვინდა, აქ მოსულმა მომხმარებლებმა კომფორტულ გარემოში, მარტივად და უპრობლემოდ შეძლონ სასურველი მომსახურების მიღება“.
მომხმარებელთა მომსახურების ცენტრი თბილისში, ოთარ ჩხეიძის №10-ში მდებარეობას და ის აბონენტებს ორშაბათიდან შაბათის ჩათვლით მოემსახურება.

Telmico has opened the first customer service center
From now on, the population of Tbilisi will be able to provide any services related to electricity in a convenient way. Tbilisi Electricity Supplier Company "Telmico" has opened the first customer service center.
What services will the subscribers receive in the service center?
"Telmico" Customer Service Center will provide customers with services such as:
● Repayment of electricity debt;
● Get turnover history;
● Receive user application;
● Clarification of props;
● Individual power outage / restoration services;
● Adjust the amount paid;
● Debt redistribution;
● Deferment of payment, etc.
Dmitry Golovko, General Director of Tbilisi Electricity Supply Company, said that by the end of 2021, it is planned to open 5 more similar centers in different districts of Tbilisi:
"Our goal is to make any service of" Telmico "available to as many customers as possible. We want the customers who come here to be able to receive the desired service in a comfortable environment, easily and without any problems."
Customer Service Center is located at 10 Otar Chkheidze Street in Tbilisi and it will serve the subscribers from Monday to Saturday.